Samochody osobowe

Tester diagnostyczny SUN PDL 8100™ Inteligentna Diagnostyka (Nowy Model)

Indeks: EEMSPL144A
Producent: SUN

Status: dostępny od zaraz
19 900,00 PLN 20 900,00 PLN
Ilość

Inteligentny tester diagnostyczny SUN (Snap-on) PDL 8100

Inteligentna Diagnostyka prowadzi mechaników w logiczny sposób przez proces diagnozowania od ustalenia rodzaju usterki do rozwiązania problemu, oszczędzając im czas i czyniąc ich pracę bardziej wydajną i efektywną. Inteligentna Diagnostyka pokazuje schemat logicznej organizacji pracy diagnostycznej, prowadząc Cię przez proces naprawy, który wykonujesz, bez niepotrzebnych czynności po drodze - a to wszystko na jednym ekranie.
Inteligentna Diagnostyka na podstawie kodu błędu wskazuje każdą następną czynność, jaką należy wykonać i prowadzi użytkownika krok po kroku do znalezienia rozwiązania. Wyświetlane są tylko istotne informacje, dobrane dla konkretnego pojazdu i kodu usterki, jednocześnie system pozwala uniknąć wykonywania czynności, które w danym przypadku są zbędne lub niepotrzebne. Mechanicy oszczędzają czas, warsztat jest bardziej wydajny i produktywny.
PDL 8100 to najnowsze urządzenie z linii najbardziej efektywnych i najbardziej intuicyjnych narzędzi diagnostycznych, jakie kiedykolwiek stworzono. PDL 8100 zawiera następujące funkcje zwiększające efektywność:
 • Funkcja Skan Kodów umożliwia odczyt i skasowanie kodów błędów ze wszystkich dostępnych systemów pojazdu. Zostają wykryte wszelkie ukryte problemy oraz zapisywany jest automatycznie raport skanowania systemów pojazdu przed naprawą, który można przedstawić klientowi. Po naprawie można wydrukować raport końcowy i przekazać klientowi w celu potwierdzenia, że wszystkie usterki zostały naprawione, budując tym samym zaufanie i podnosząc satysfakcję klienta.
 • SURETRACK™ - System Informacji Technicznej o Naprawach jest to baza podająca najczęstsze faktyczne przyczyny usterki dla danego pojazdu, kodu usterki i przebiegu pojazdu. W unikalny sposób łączy inteligencję i wiedzę specjalistyczną, tak aby pomóc mechanikom w skuteczny sposób naprawić samochód.
 • Techniczne Biuletyny Serwisowe (TSB) – system automatycznie wyszuka i wyświetli biuletyny i akcje serwisowe związane z danym kodem błędu dla konkretnego pojazdu. TSB są to informacje od producentów samochodów o możliwych przyczynach wystąpienia usterki.
 • Inteligentne Dane - automatycznie wyświetla te parametry pracy, które są powiązane z kodem błędu oraz monitoruje, czy mają one prawidłowe wartości zaznaczając te, których wartości dopuszczalne zostały przekroczone
 • Testy funkcjonalne i Procedury Serwisowe - weryfikacja prawidłowego działania podzespołu za pomocą łatwych procedur serwisowych, które ułatwiają diagnozę i umożliwiają dokończenie naprawy.
 • Tester podzespołów – 2-kanałowy oscyloskop z gotowymi procedurami pomiarowymi pozwala mechanikom odnaleźć usterki i szybko zidentyfikować wadliwy podzespół.
 • Usługi w chmurze Snap-on poprzez stronę altusdrive.com.
 • Raporty skanowania pojazdu - przed i po naprawie mogą być automatycznie przekazywane do chmury ALTUSDRIVE.COM. Serwis do nich szybki dostęp i możliwość ich analizowania, drukowania, przechowywania oraz przesyłania pocztą elektroniczną lub sms do swoich klientów. Liczba wersji pojazdów, systemów, parametrów pracy, testów i procedur serwisowych wciąż rośnie. Znalezienie właściwej relacji między przyczyną problemu a rozwiązaniem staje się coraz bardziej złożone.
SUN (Snap-on) PDL8100 wraz z unikalnym systemem Inteligentnej Diagnostyki został zaprojektowany, aby sprostać wszystkim tym wyzwaniom.
Tester diagnostyczny SUN PDL PDL 8000™ Inteligentna Diagnostyka Bełchatów - image 2
Sprzęt:
 • Elegancki, wyszukany design opracowany specjalnie do warunków warsztatowych
 • 10” kolorowy pojemnościowy wyświetlacz dotykowy gwarantujący lepszą czytelność i widoczność w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz łatwą nawigację
 • Szybki 2-kanałowy oscyloskop laboratoryjny wyświetlający w czasie rzeczywistym sygnały dwóch przebiegów wraz testami podzespołów dobrane i skonfigurowane dla danego pojazdu i kodu usterki
 • Szybkie menu przełączania się między funkcjami bez tracenia czasu na ich wyszukiwanie i zaczynanie procesu od początku
Oprogramowanie oparte na doświadczeniu:
 • Zaawansowane możliwości diagnostyczne i testowe wraz z funkcjami graficznymi
 • Kompletne i szczegółowe testy funkcjonalne
 • Diagnostyka i dane dla ponad 100 systemów pojazdów dla 40 producentów
 • Automatyczna identyfikacja pojazdu dla większości pojazdów z 2008 roku i nowszych
 • Jednoczesne wyświetlanie do ośmiu parametrów pracy
 • Rejestracja wszystkich parametrów bieżących systemu w celu ich szybszej analizy
 • Dostęp za pomocą jednego kliknięcia do Technicznych Biuletynów Serwisowych w celu uzyskania informacji na temat konkretnego pojazdu i kodu

ZŁĄCZA

 • 1 Mini USB do podłączenia z PC
 • mikro-SD
 • Złącze kabla diagnostycznego do podłączenia do pojazdu kablem 16-pinowym posiadającym zintegrowaną diodę świecącą LED
INSTALACJA I REJESTRACJA PRODUKTU

https://www.youtube.com/watch?v=MjgCcKwiFio

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA

https://www.youtube.com/watch?v=ylzrsndOdg8

Podstawowe
Inteligentna Diagnostyka:Tak
Funkcje serwisowe: kodowanie, adaptacje, konfiguracje:Tak
Tester podzespołów, oscyloskop, multimetr:Tak
Aktywacje podzespołów:Tak
Techniczne Biuletyny Serwisowe:Tak
Sure Track, Snap-on Cloud:Tak
Odczyt i kasowanie kodów błędów:Tak
Odczyt danych bieżących, wykresy:Tak
Wyświetlacz:Dodtykowy
Przeznaczenie:DostawczeOsobowe
Zasilanie:12V
Tester diagnostyczny SUN PDL 8100
Nazwa pliku Odnośnik Opis
SUN-PDL-8100-EU-pl_web.pdf Pobierz plik